Kolekce

Zobrazit filtry
116 v této kategorii

Filtr

×

Barva

Styl

V této sekci našeho obchodu najdete kolekce nábytku do různých místností, mimo jiné do obývacího pokoje, jídelny, ložnice nebo pracovny. Chcete si koupit nábytek jako sadu? Podívejte se na naši nabídku! S námi vybavíte svůj byt rychle, krásně a bez problémů! Přemýšlíte, zda je lepší vybrat si ucelený nábytek z kolekce, nebo zda je lepší si ho postupně zkompletovat sami? Níže vysvětlíme výhody a nevýhody obou řešení.

Kolekce nábytku, tedy ucelené uspořádání

Proč jsou nábytkové sestavy tak oblíbené? Je to jednoduché: umožňují snadno, rychle a především krásně vybavit jakýkoli interiér. Soudržný nábytek je polovinou úspěchu při vytváření moderního uspořádání - pěkná kolekce odvede pozornost i od nešikovně zvolených dekorací a doplňků. Sada sladěného nábytku je nejlepší možnou volbou pro lidi, kteří se nemohou pochlubit nadprůměrným estetickým cítěním nebo kteří nemají představu, jak si zařídit domácnost a doplnit nábytek samostatně. Nábytek z jedné kolekce k sobě barevně, tvarově, ale i dokončovacími detaily ladí - jejich výběrem se nemusíte bát, že by po umístění do vašeho bytu něco nefungovalo.

Nákup kolekce nábytku také výrazně šetří čas. Výběr nábytku se do značné míry omezuje na označení požadovaných produktů z dané kolekce: skříň, stůl, postel atd. Nákup nábytku samostatně znamená vždy dlouhé hodiny strávené nad katalogy, návštěvami prodejen, porovnáváním, měřením, kontrolou, organizováním několika přeprav atd., což ne vždy vede k dosažení požadovaného výsledku. Zjednodušeně řečeno, nakupovat nábytek samostatně je jednoduše velmi energeticky a časově náročné. Pokud si chcete být jisti, že jednotlivé prvky do sebe budou zapadat, je lepší nechat tento úkol provést profesionálním interiérovým designérem.

"Sada nábytku je omezený výběr" - nebo ne?

Někteří lidé mají pocit, že při rozhodování o kolekci nábytku nebudou mít možnost zvolit si parametry většiny výrobků. To není zcela pravda. V kolekcích dostupných v našem obchodě je mnoho kusů nábytku nabízeno v několika provedeních (např. regály s prosklenými dvířky nebo bez nich, komody a RTV konzoly v různých délkách atd.). To znamená, že výběrem nábytku z této kolekce si snadno vytvoříte uspořádání podle svých představ.

Nic vám samozřejmě nebrání zkombinovat nábytek z kolekce s nábytkem zakoupeným samostatně, zvláště pokud chcete interiér zařídit v boho stylu nebo s nádechem eklekticismu. Nezapomeňte, že i zdánlivě velmi odlišné kusy nábytku v jednom interiéru by k sobě měly barevně, tvarově nebo jakýmkoli jiným způsobem ladit, aby navodily řád a harmonii.

Neubírají nábytkové sestavy interiéru individualismus?

Rozhodně ne. To je další často opakovaný mýtus. Kolekce nábytku je jen jedním z mnoha prvků, které ovlivňují vnímání interiéru. S barvami, textiliemi, osvětlením, doplňky a dekoracemi dodáte svému interiéru přesně takový charakter, jaký si přejete. To je možné zejména proto, že v našem obchodě najdete mnoho kolekcí nábytku v různých stylech. Sníte o útulném boho interiéru? Nebo dáváte přednost syrovému loftu? V této sekci jistě najdete nábytkovou sestavu, která se bude dokonale hodit do vašeho interiéru.

Jak již bylo zmíněno, daná kolekce nábytku obsahuje mnoho různých produktů. Zákazník z pochopitelných důvodů nikdy nekupuje celou dostupnou sadu, ale sám si vybírá konkrétní nábytek z celé kolekce. To je další aspekt, který je třeba vzít v úvahu, když mluvíme o možnosti personalizace interiéru. Představte si bílý nábytek na šedé stěně, který připomíná skandinávský styl. Pokud si vyberete jen dva z nich a vytvoříte prostornější design na pozadí pastelové stěny, stejný nábytek odráží glamour styl. Rozhodně se tedy nedá říci, že by nábytkové sestavy byly hotovým řešením, které nelze uspořádat podle vlastního uvážení.

Přemýšlejte o úsporách

Sada nábytku je také obvykle levnějším řešením než nákup několika kusů zvlášť. Když si koupíte sadu, zaplatíte za jednu zásilku. V našem obchodě pořádáme různé propagační akce, při kterých poskytujeme slevy na další produkty - výběrem každého dalšího kusu nábytku z dané kolekce ušetříte! Když k tomu připočtete úsporu času spojenou s hledáním většího množství nábytku a jeho sestavováním, zjistíte, že výběr nábytkové sestavy je to nejlepší, co můžete pro svou peněženku udělat. Nezapomeňte, že v našem obchodě nabízíme také široký výběr textilu a dekorací - všechny nákupy po rekonstrukci tak můžete provést na jednom místě a ušetřit další více peněz.

Při výběru našich kolekcí nábytku sázíte především na trvanlivost a solidní zpracování. Naše značka je proslulá vysoce kvalitními výrobky, s nimiž jsou uživatelé spokojeni po mnoho let používání. Pokud tedy nechcete kupovat pověstného zajíce v pytli, vyberte si nábytkovou sadu z našeho obchodu!

Přečtěte si více>>