Kolekce

Zobrazit filtry
24 v této kategorii

Filtr

×

Barva

Styl

Přestože je za srdce domova považován obývací pokoj, na pobyt ve vlastní ložnici myslíme nejčastěji, když se vracíme z dlouhé cesty a stýská se nám po našich čtyřech koutech. Zatímco obývací pokoj je místem, kde se scházíme po práci a přijímáme hosty, ložnice je nejosobnější a nejintimnější částí domu, kde můžeme skutečně relaxovat a být plně sami sebou. Proto je třeba jeho instalaci věnovat stejnou, ne-li větší pozornost!

Vyberte si nábytek do ložnice z jedné kolekce

Zařizování ložnice navzdory všemu zdání nemusí být složité, a to ani pro někoho, kdo se do toho pouští poprvé. Nemusíte mít ani výjimečné estetické cítění, abyste vytvořili ucelené a krásné aranžmá. Vyberte si nábytek do ložnice z jedné kolekce a snadno a rychle dosáhnete vysněného efektu! Výrobky této řady spolu tvarově, stylově a barevně ladí - není zde místo pro „kolidující" prvky. Při výběru sestavy nábytku do ložnice si můžete být jisti, že postel, noční stolek, komoda nebo šatní skříň vytvoří moderní, ucelenou a rozkošnou kompozici.

Pokud se rozhodnete pro nábytek do ložnice z jedné kolekce, ušetříte také čas a peníze. Nebudete muset před nákupem navštívit několik obchodů a zjišťovat, zda má dub nebo bílá od různých výrobců stejný odstín. Také nebudete muset vracet produkty, které se nehodí k ostatním. Při výběru ložnicového nábytku v našem obchodě můžete využít různých akčních nabídek. Často nabízíme slevy na další produkty zakoupené u nás. Pokud si vyberete sadu nábytku, zaplatíte za ni méně, než když si koupíte několik kusů nábytku zvlášť.

Co najdete v sadách nábytku?

Záleží na kolekci. Lidé, kteří si zařizují ložnici, obvykle hledají postel a odpovídající noční stolky a větší nábytek pro uložení věcí. Někteří autoři kolekcí ložnicového nábytku nabízejí postel pouze v jedné velikosti (např. 160 × 200 cm), jiní - v několika velikostech. Proto se vždy vyplatí podrobně prostudovat konkrétní kolekci. Totéž platí i pro ostatní nábytek. U větších ložnicových nábytkových sestav si zákazníci mohou vybrat například různé šířky komod nebo různé velikosti skříní. Mnoho kolekcí umožňuje snadno vybavit i malou ložnici.

V některých kolekcích ložnicového nábytku nabízejí výrobci nábytku také vitríny, konferenční stolky nebo TV stolky. Každý si tak může najít nábytek, který mu umožní zařídit si takovou ložnici, která se v jeho případě ukáže jako nejfunkčnější. Tento pokoj si můžete přizpůsobit podle svých představ!

Nábytek v různých stylech

Máte zájem o sadu ložnicového nábytku se specifickým charakterem? U nás ji snadno najdete! Nabízíme kolekce v různých stylech - snadno najdete produkty vhodné pro tradiční i modernější aranžmá. Naše sestavy zahrnují nábytek inspirovaný skandinávským a japandi stylem, stylem loft i v poslední době módním stylem glamour. Určitě si budete moci najít sadu nábytku, s níž si vytvoříte ložnici svých snů.

Použijte náš nábytek k realizaci vlastního návrhu. Kolekce sladěného nábytku je dokonalým základem, který vám umožní experimentovat s barvami stěn, texturami a dekoracemi. S konzistentním nábytkem je opravdu těžké vytvořit interiér, který by nepůsobil esteticky a zajímavě. Inspirujte se našimi návrhy interiérů, do kterých je daná kolekce zakomponována, nebo jí dejte zcela nový charakter.

Proč se rozhodnout pro nábytek do ložnice z našeho obchodu?

Především proto, že jejich výběrem si můžete být jisti nejvyšší kvalitou výrobků. Naše značka působí na trhu s nábytkem již řadu let a každoročně získává nové spokojené zákazníky. K výrobě nábytku používáme pouze vybrané materiály splňující oborové normy a velmi dbáme na to, aby námi nabízený nábytek sloužil svým budoucím majitelům po mnoho let a zachoval si svůj původní šarm.

Stejně důležité jsou pro nás výrobní technologie a zásady nábytkářského umění. Nejdeme tou jednoduchou cestou – námi nabízený nábytek je pevný a odolný. Je navržen a vyroben tak, aby byl co nejdéle bezporuchový. Dbáme na to, aby naše výrobky byly co nejkvalitnější, aby naši zákazníci byli s jejich nákupem spokojeni a mohli je s klidným svědomím doporučit svým blízkým. Nabízíme nábytek, který bychom rádi používali každý den.

Potřebujete pomoc so zařízením ložnice? Pomůžeme vám!

Máte dotazy k našemu nábytku do ložnice? Informace na našich webových stránkách vám nestačí? Kontaktujte nás! Náš nábytek velmi dobře známe, pomůžeme vám vybrat to nejlepší řešení pro vás. Pokud budete potřebovat další informace o některém z nich, rádi rozptýlíme všechny vaše pochybnosti. U nás nemusíte kupovat pověstného zajíce v pytli - jsme spolehliví a chceme, aby si naši zákazníci byl i při nákupu jisti svým rozhodnutím. S námi si můžete snadno, rychle a příjemně zařídit ložnici svých snů!

Přečtěte si více>>