Skladování a čištění

Příslušenství pro domácnost - úložné a recyklační koše

Každý se snaží, aby se ve svém domově cítil pohodlně a bezpečně. Aby soukromý prostor plnil svůj účel a dobře sloužil členům domácnosti, je třeba mu věnovat trochu pozornosti. V této kategorii jsme shromáždili širokou nabídku praktických doplňků do domácnosti pro skladování a organizaci. Prostorné a moderní organizéry do skříně na oblečení, stejně jako boxy nebo doplňky na úklid a ukládání odpadků vám pomohou vnést dokonalý pořádek do každé místnosti i do celého domu.

Organizéry do skříně - získejte cenný prostor!

Oblečení na každé roční období, spodní prádlo, kabelky a batohy, kufr, sportovní vybavení, ručníky, lůžkoviny... Udržet pod kontrolou obrovské množství osobních věcí je docela výzva! Když váš šatník praská ve švech, zaveďte promyšlený systém ukládání. Organizéry do skříně, vakuové pytle a věšáky na dveře jsou cenným příslušenstvím pro optimalizaci prostoru ve skříni. Praktické vložky s přihrádkami, boxy, krabicemi a dalšími prvky zajistí, že vaše věci budou uspořádané a snadno přístupné. Nezapomeňte, že šikovně uložené oblečení a doplňky vám vydrží dlouho v bezvadném stavu.

Plastové krabice pod postelí - chytré triky nejen pro malé byty

Pečujte nejen o vnitřní části svého nábytku a skříní. Maximalizací prostoru v domě zvýšíte množství úložného prostoru. Cenným úložným prostorem může být box na lůžkoviny v pohovce, volný prostor pod schody nebo neumístěný výklenek. Do plastového boxu pod postelí můžete uložit náhradní peřiny a polštáře, plédy a další předměty, pro které je těžké najít vhodné místo. Takový úložný prostor bude diskrétně skrytý pod rámem a poskytne vám velké pohodlí.

Funkční úložné systémy do koupelny - udržujte pořádek v kosmetice, doplňcích a vybavení!

Koupelna má různé funkce - nejen tu praktickou. V naší intimní SPA zóně hledáme úlevu po stresujícím dni: dlouze se koupeme ve vaně naplněné pěnou a provádíme pečující rituály, které nám pomáhají udržet si pohodu a zářivý vzhled. Existuje však něco, co může relaxaci narušit - nepořádek. Neuspořádané toaletní potřeby, hygienické potřeby, čisticí prostředky a drobné vybavení narušují estetiku místnosti a vnášejí do ní chaos. Funkční úložné systémy do koupelny tento problém řeší!

Kolekce koupelnových předmětů se skládá z praktických organizérů na kosmetiku, věšáků na ručníky, samolepicích háčků a košů. V nádobách, které se snadno udržují v čistotě, můžete třídit make-up a pečující kosmetika a na háčky pověsit žínky, houby, fén, ručníky nebo balíček vatových tamponů. Už žádné zamotané kabely - do jedné z krabic dejte malé přístroje na úpravu vlasů a elektrické holicí strojky.

Tyč na mop, koše na třídění odpadu, zametací kartáče a štětce

V našem internetovém obchodě najdete vše, co potřebujete ke komplexní péči o čistotu svého nejbližšího okolí. Nabízíme mimo jiné tyče na mopy, kbelíky s pevnými držadly, smetáky a lopatky, houby a kartáče na čištění různých povrchů (včetně choulostivých), nádoby na třídění odpadu různých kapacit a provedení, hadříky, smetáky a lopatky a také náhradní mopové potřeby. Za zvláštní pozornost stojí mopové utěrky a potřeby z mikrovlákna - inovativní tkaniny s vynikající absorpční schopností. Mikrovlákno přitahuje nečistoty jako magnet, zachycuje je uvnitř a zabraňuje stoupání alergenů do vzduchu. Měkké utěrky jsou vhodné na jemné a hladké povrchy.

Praktické úklidové příslušenství je ideální pro každodenní úklid i pro náročnější práce na zahradě, balkoně a v garáži.

Krabice na hračky s bezpečným uzávěrem - dětský pokoj pod kontrolou

Naše kolekce úložných doplňků se těší velkému zájmu rodičů. Už žádné hračky rozházené po celém pokoji - do boxu na kolečkách se vejde sbírka autíček, plyšových medvídků a panenek, stejně jako velké množství stavebnic. Krabice na hračky s bezpečným uzávěrem ochrání uložený obsah před prachem. Robustní boxy s různou kapacitou jsou odolné a nepředstavují pro děti žádné riziko. Navržené modely jsou navíc nejen funkční, ale také nápadné. Postavené na stěnu nebo na knihovnu se stanou ucelenou součástí krásného pokoje každého dítěte.
Bezpečnost
Při nakupování v našem obchodě se můžete cítit klidně. Poskytujeme certifikát SSL, ochranu dat a zabezpečení plateb.
Více
Inšpirácie
U nás nájdete kreatívne nápady, ktoré vám pomôžu zariadiť celý váš domov - od A po Z.
Vice
Platby
Vyberte si pro vás nejlepší způsob platby - online nebo na dobírku.
Více
Donáška domů
Náklady na doručení jsou transparentní a vždy zahrnují dovoz zakoupeného zboží až k vám domů.
Více
Novinky
Každý měsíc přibývají v našem obchodě stovky nových produktů - nábytku a doplňků v různých stylech, které se hodí do každého interiéru.
Více
Obchod s tradíciami
Sme veľká, neustále rastúca poľská nábytkárska spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 70 rokov.
Vice