Úložné prostory

Úložný nábytek: komody, vitríny, police a skříně.

Každý dům má svůj vlastní rytmus. Jeho jedinečný charakter vytváří energie majitelů domu a dekorace - dominantní barvy, materiály, styl nábytku, osobní suvenýry a dekorace. Abyste se ve svých čtyřech stěnách cítili dobře, musíte pečlivě vyzdobit všechny kouty. Prostorný a univerzální nábytek tvoří základ jakéhokoli uspořádání: komody, vitríny, regály, skříňky a police. Prozkoumejte naši kolekci pokojového nábytku a vdechněte svým čtyřem stěnám život!

Skandinávská hřejivost nebo syrový industriální styl? Nejmódnější vitríny, komody a regály.

Komody, vitríny, regály, skříňky a poličky plní dvojí funkci: praktické úložné zařízení a vkusná dekorace. Do prostorného nábytku vybaveného policemi a zásuvkami se vám vejdou všechny osobní věci a udržíte je v naprostém pořádku. Do komod a skříní se vejde veškeré oblečení, ručníky, ubrusy a ubrousky, dokumenty, drobnosti a další předměty, které se nacházejí v každé domácnosti. Naopak decentně osvětlené okno s dekorativním zasklením bude krásným prostředím pro sbírku skla a porcelánu a jednoduché regály – pro knihy.

Sníte o elegantním obývacím pokoji ve stylu modern classic? Nebo možná plánujete nápaditě zařídit syrové podkroví inspirované newyorskými lofty? Uskutečněte s naší pomocí jakýkoli projekt! Sortiment se skládá z nábytku, který se hodí do různých stylů, od klasického a vintage až po minimalistický, industriální a anglický. Vybírat můžete z jednoduchých i dekorativních kusů v hladkém i dřevěném provedení, modelů s matnými i lesklými čely, vybavených úchytkami a otevíraných systémem push to open. Vybrané modely mohou být vybaveny energeticky úsporným osvětlením LED. Při výrobě nábytku byly použity vysoce kvalitní materiály se zvýšenou odolností vůči vnějším vlivům a mechanickému poškození (především MDF desky potažené lamináty, lakem nebo akrylem).

Výrobky prezentované ve virtuálním katalogu lze kombinovat s dalšími kusy ze stejné řady nebo vytvářet vlastní jedinečné kombinace. Kompozici doplňuje pohodlný čalouněný nábytek a výrazné doplňky. Na našich webových stránkách najdete všechny prvky, které potřebujete k vytvoření působivého a funkčního prostoru.

Skříňky, regály a police pro malé prostory.

Vytvoření funkčního a příjemného obytného prostoru vyžaduje dokonalý vkus a cit pro prostor. Tento náročný úkol se ještě více komplikuje, když jsou možnosti omezeny malou rozlohou. Musí se lidé žijící ve stísněných bytech vzdát snu o útulném a okouzlujícím domově? Nic nemůže být dále od pravdy! Náš katalog obsahuje komod, vitrín, regálů a skřínek určené pro nepřehledné místnosti s omezeným prostorem.

Odstraňte tmavý, těžký nábytek s matným povrchem. Architekti upozorňují, že v malých místnostech, zejména těch, kde je málo slunečního světla, mnohem lépe působí světlá paleta, lesklé doplňky a lehké formy. Komody, vitríny a skříňky z bílých nebo krémových desek s lesklými čely nepřehluší kompozici. Naopak mu dodají lehkost. V obrovské nabídce nábytku najdete kusy různých velikostí. Snadno si vyberete nábytek, který se vejde i do úzkého výklenku.

Vytvořte s námi okouzlující dětský pokoj

Mezi množstvím zajímavých modelů nechybí ani nábytek vytvořený s ohledem na nejmladší členy domácnosti. Rozlučte se s chaosem mezi hračkami, učebními pomůckami a oblečením. Komody, regály, police a skříňky udrží pořádek. Nabízený dětský nábytek se těší velké důvěře rodičů, pro které je bezpečnost jejich dětí nejdůležitější.

Levné skříňky, poličky a komody - výhodně online!

Vysoká kvalita, široký výběr a design odpovídající nejnovějším trendům nejsou jedinými přednostmi našeho nábytku. Vitríny, poličky, skříňky a další nábytek nabízený k prodeji online se vyznačuje překvapivě nízkou cenou. Většina z nich je určena k vlastní montáži. Ke každé objednávce jsou přiloženy pokyny s podrobným popisem celého procesu. Každá součástka je pečlivě zabezpečena, aby převoz na druhý konec země neovlivnil její stav.

Máte dotazy k technickým specifikacím vybraného produktu? Přemýšlíte, který konferenční stolek se bude nejlépe hodit k vaší předem vybrané komodě? Neváhejte se na nás obrátit - naši poradci vám zodpoví všechny vaše dotazy.
Bezpečnost
Při nakupování v našem obchodě se můžete cítit klidně. Poskytujeme certifikát SSL, ochranu dat a zabezpečení plateb.
Více
Inšpirácie
U nás nájdete kreatívne nápady, ktoré vám pomôžu zariadiť celý váš domov - od A po Z.
Vice
Platby
Vyberte si pro vás nejlepší způsob platby - online nebo na dobírku.
Více
Donáška domů
Náklady na doručení jsou transparentní a vždy zahrnují dovoz zakoupeného zboží až k vám domů.
Více
Novinky
Každý měsíc přibývají v našem obchodě stovky nových produktů - nábytku a doplňků v různých stylech, které se hodí do každého interiéru.
Více
Obchod s tradíciami
Sme veľká, neustále rastúca poľská nábytkárska spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 70 rokov.
Vice