Stoly, stolky a židle

Stoly, židle a konferenční stolky do obývacího pokoje a jídelny

Domácí život se z velké části točí kolem stolu. Právě společné snídaně konzumované beze spěchu o víkendu dopoledne, rodinné večeře a odpolední setkání u kávy s přáteli dodávají každodennímu životu osobitou barvu. Pozvání ke společnému stolu je příležitostí popovídat si, sdílet své zkušenosti a relaxovat mezi lidmi, se kterými se cítíme naprosto v pohodě. Pro ty, kteří chtějí svým čtyřem stěnám vdechnout život, představujeme stoly, židle, konferenční stolky a lavice - praktický nábytek, který z každého bytu udělá skutečný domov.

Křesla a jídelní stoly - vychutnejte si ten okamžik!

Začněte zdobit jídelnu výběrem stolu - primárního prvku, který je srdcem celé kompozice. V této kategorii jsme shromáždili krásné, robustní modely různých velikostí a povrchových úprav. Mimo jiné nabízíme stoly s konstrukcí z přírodního dřeva, modely osazené na kovových podstavcích, kulaté a obdélníkové stoly, se skleněnými a dřevěnými deskami. Pro ty, kteří rádi hodují s rodinou a přáteli, doporučujeme zejména rozkládací modely. Praktické mechanismy ukryté v masivu umožňují efektivní přeměnu půvabného stolu na velký, prostorný kus nábytku s dlouhou deskou. Tento typ řešení je ideální pro malé byty.

Každou jídelní soupravu doplňují židle. Vybírat můžete z jednoduchých, lehkých modelů z materiálů podobných dřevu i z výrazného čalouněného nábytku. Křesla čalouněná měkkými látkami osloví estéty, kteří ocení luxusní, elegantní uspořádání ve stylu glamour a modern classic. Modely čalouněné hustým, lehce lesklým velurem - nadýchanou, odolnou látkou s ušlechtilou povrchovou úpravou - obzvláště dobře zapadají do současných trendů. Velur je odolný proti oděru a vyblednutí, takže zůstává dlouho svěží. Lehké židle s teplou, nepravidelně zrnitou strukturou se hodí do atmosféry přírodních jídelen plných dřeva.

Konferenční stolky a lavice - tečka nad "i" v salonku

Co by to bylo za pohovku v obývacím pokoji bez konferenčního stolku? Úhledný nízký konferenční stolek nebo lavice je nedílnou součástí každého posezení. Na elegantní stolek připravte občerstvení pro hosty, položte na něj dálkový ovladač a ujistěte se, že při odpočinku na pohovce máte vždy po ruce časopis nebo kávu.

Lavice a konferenční stolky nejsou nezávislé prvky. Jejich design musí ladit s ostatním nábytkem použitým v místnosti a především s pohovkou a křeslem. Proto nabízíme obrovské množství zajímavých modelů různých tvarů, provedení, velikostí a barev. Zajímavou alternativou ke klasické lavici je sada dvou menších stolků s překrývajícími se deskami. Ve vašem malém obývacím pokoji má každý centimetr cenu zlata. Pokud ano, vyberte si model s další policí na časopisy, dálkové ovladače a další drobné předměty.

Měkké stolky s všestranným využitím

Chcete si zajímavě zařídit předsíň? Rozhodněte se pro spolehlivou trojici: čalouněný taburet, věšáky na oblečení a nástěnnou konzolu! Stolky čalouněné látkou příjemnou na dotek jsou skvělým doplňkem do předsíně a ložnice. Tvarovaný kus nábytku s měkkým sedákem je neocenitelný při obouvání. Těžkou nákupní tašku si navíc budete moci odložit na ploché sedadlo, takže si po příchodu domů budete moci bundu pohodlně sundat.

TV stolky - vkusná dekorace, funkční doplněk

TV stolek je nastavení pro oblast TV. Umístěním nízké skříňky s policemi, horní deskou a skříňkami ke stěně získáte dvojí výhodu: výraznou dekoraci a funkční vybavení. Už žádné vyčnívající kabely nebo nepořádek mezi zařízeními, která jsou součástí televizoru. Dekodér, router, konzole a podložky budou mít konečně své místo! Navrhované televizní skříňky můžeme rozdělit na dva hlavní typy: klasické a nástěnné. Každý model vypadá skvěle mezi ostatními prvky vybavení obývacího pokoje.

Židle, stoly, konferenční stolky a TV nábytek za nízké ceny.

Originální design, odolnost a jemná povrchová úprava nejsou jedinými přednostmi našeho nábytku. Ruku v ruce se spolehlivou kvalitou jde i nízká cena. Nákupem nábytku online si zajistíte pohodlí. Našim zákazníkům zaručujeme efektivní zpracování objednávek, bezpečné transakce a odborné poradenství. Nábytek je dodáván v baleních obsahujících komponenty pro vlastní montáž. Postup montáže je uveden v pečlivě připraveném přehledném návodu.
Bezpečnost
Při nakupování v našem obchodě se můžete cítit klidně. Poskytujeme certifikát SSL, ochranu dat a zabezpečení plateb.
Více
Inšpirácie
U nás nájdete kreatívne nápady, ktoré vám pomôžu zariadiť celý váš domov - od A po Z.
Vice
Platby
Vyberte si pro vás nejlepší způsob platby - online nebo na dobírku.
Více
Donáška domů
Náklady na doručení jsou transparentní a vždy zahrnují dovoz zakoupeného zboží až k vám domů.
Více
Novinky
Každý měsíc přibývají v našem obchodě stovky nových produktů - nábytku a doplňků v různých stylech, které se hodí do každého interiéru.
Více
Obchod s tradíciami
Sme veľká, neustále rastúca poľská nábytkárska spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 70 rokov.
Vice