Bezpečné nakupování v internetovém obchodě

Provozovatelem internetového obchodu agatanabytek.cz je společnost AGATA S.A., majitel přední sítě velkoplošných prodejen nábytku a bytového textilu v Polsku. Náš internetový obchod nabízí kolekce nábytku do obývacího pokoje, dětského pokoje, ložnice, jídelny a také široký sortiment dekorací a doplňků pro váš domov. Kromě toho zde najdete spoustu nápadů, tipů a inspirace pro design, které vám pomohou dokonale uspořádat váš domov. Pro každou objednávku v internetovém obchodě zajišťujeme bezpečnou přepravu a pohodlné způsoby platby.

Podívejte se, jak se staráme o vaši bezpečnost:

SSL certifikát

Vynakládáme veškeré úsilí, abychom vám umožnili bezpečný nákup v našem internetovém obchodě. Máme certifikát SSL, který zajišťuje bezpečné připojení k našim webovým stránkám prostřednictvím protokolu HTTPS. Než začnete objednávat, zkontrolujte, zda webová adresa začíná https:// a zda je před ní ikona zavřeného visacího zámku.
Certyfikat SSL

Ochrana osobních údajů

Vaše soukromí je pro nás velmi důležité, a proto je pro nás ochrana osobních údajů již řadu let jednou z priorit. Zpracování vašich osobních údajů probíhá vždy v souladu s platnými právními předpisy (včetně nařízení RODO). Každý uživatel našich webových stránek je informován o podrobnostech zpracování svých osobních údajů a o svých právech v tomto ohledu. Zjistěte více o tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje. Veškeré informace naleznete v sekci Ochrana osobních údajů.

Bezpieczeństwo płatności online

Elektronické platby v našem internetovém obchodě zajišťuje služba TrustPay, která poskytuje bezpečné a rychlé bezhotovostní transakce. Více informací o platbě v internetovém obchodě agatanabytek.cz najdete v sekci Formy platby.

Pokud máte jakékoli návrhy, obavy nebo připomínky týkající se bezpečnosti nakupování v našem internetovém obchodě - kontaktujte nás.