Matrace a rošty

Matrace a polohovatelné rámy postelí - recept na zdravý a hluboký spánek

I ta nejlepší a nejpevnější postel vám bude k ničemu, pokud se nepostaráte o základní věci: pevný rám a matraci přizpůsobenou vašim osobním preferencím. Kvalita součástí, jejich design a rozměry se promítají do pohodlí při ležení, a tím i do kvality spánku a pohody během dne. Účinky spánku na špatně vybrané, nedostatečně stabilizované matraci jsou závažné. Bolesti hlavy, svalů a kloubů, problémy se soustředěním, podrážděnost, opakující se migrény, zhoršená nálada a zvýšená chuť jsou jen některé z následků probdělé noci. Je nejvyšší čas postarat se o své tělo a mysl! Dáváme vám do rukou polohovatelné rámy postelí a matrace určené pro dospělé i děti.

Nastavitelné rámy postelí - proč je to tak důležité?

Proč investovat do robustního rámu? Plní důležité funkce: zajišťuje rovnoměrnou a stabilní oporu matrace, prodlužuje její životnost, podporuje správné držení těla vleže a zlepšuje ventilaci.

V internetovém obchodě zakoupíte klasické a nastavitelné rámy postelí. Každý z nich byl vyroben z vysoce kvalitních materiálů se zvýšenou odolností proti namáhání. Dřevěné lamely (především březové) pružně reagují na tlak a nepraskají ani nevrzají. Lišty jsou uloženy v pružných kapsách. Výrobce se postaral o optimální rozestupy mezi jednotlivými lamelami, aby bylo zajištěno volné proudění vzduchu do matrace. Modely s pokročilým nastavením se doporučují starším lidem, lidem upoutaným na lůžko a všem, kteří milují odpočinek v posteli – čtení knihy, používání počítače nebo sledování filmů v polosedě.

Matrace s tvarovou pamětí, bonellová, pružinová nebo pěnová?

Věděli jste, že maximální životnost matrace je 7 let? Denně používaná matrace časem ztrácí svou pružnost a vlastnosti. Navíc se na jeho povrchu i uvnitř množí bakterie, roztoči a další mikroorganismy, které poškozují naše zdraví. Matrace by měla být bezpodmínečně vyměněna, pokud si všimnete jakýchkoli změn v její struktuře, objeví se na ní hrudky a promáčkliny nebo pokud je poškozená (například proříznutá). Naše nabídka zahrnuje matrace ve standardních i nestandardních rozměrech (včetně matrace 90 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm a 200 x 200 cm) včetně povrchových modelů. Dostupné výrobky se liší designem a konstrukcí. K dispozici jsou kokosové matrace doporučované pediatry pro nejmenší děti, matrace pro alergiky, inovativní matrace s tvarovou pamětí, bonellové (kapsové) modely a klasické pružinové matrace.

Mějte na paměti, že dobrou matraci je třeba vybírat podle anatomie a počtu osob spících v posteli. Povrch, na kterém spíte, nesmí být příliš tvrdý ani příliš měkký. Je důležité, aby matrace rovnoměrně podpírala páteř po celé její délce, a tím snižovala tlak na svaly a klouby. U manželských postelí se nejlépe osvědčují modely, které bodově reagují na tlak (například matrace bonell a matrace z paměťové pěny).

Ortopedická matrace na spaní - terapeutická síla spánku

Nezapomněli jsme ani na seniory a osoby s pohybovými problémy. Ortopedická matrace na spaní vám pomůže zmírnit nepříjemnou bolest, kterou pociťujete po probuzení. Pokročilé modely jsou rozděleny do zón, které podporují správné držení těla při spánku. Nejčastěji jsou vyrobeny z termoelastické pěny nebo mají pružiny uzavřené v samostatných kapsách. Pozornost věnujte také tloušťce pěny. Nízká matrace usnadňuje vstávání. Ortopedickou matraci na spaní je vhodné vybrat společně s odborníkem, aby co nejlépe vyhovovala vašim osobním potřebám.

Matrace pro alergiky - odpočinek bez bakterií a roztočů

Alergici by měli věnovat zvláštní pozornost výběru nábytku do ložnice. V našem e-shopu jsme pro vás připravili širokou škálu produktů s antibakteriálními vlastnostmi. Matrace pro alergiky jsou nejčastěji vyráběny z latexu - přírodní suroviny s kanálkovou strukturou zajišťující optimální cirkulaci vzduchu. Latex má antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, což zvyšuje hygienu spánku. Důležitou součástí matrace pro ty, kteří dbají na čistotu, je snímatelný potah, který lze prát v pračce při vysoké teplotě, která zničí všechny patogeny.
Bezpečnost
Při nakupování v našem obchodě se můžete cítit klidně. Poskytujeme certifikát SSL, ochranu dat a zabezpečení plateb.
Více
Inšpirácie
U nás nájdete kreatívne nápady, ktoré vám pomôžu zariadiť celý váš domov - od A po Z.
Vice
Platby
Vyberte si pro vás nejlepší způsob platby - online nebo na dobírku.
Více
Donáška domů
Náklady na doručení jsou transparentní a vždy zahrnují dovoz zakoupeného zboží až k vám domů.
Více
Novinky
Každý měsíc přibývají v našem obchodě stovky nových produktů - nábytku a doplňků v různých stylech, které se hodí do každého interiéru.
Více
Obchod s tradíciami
Sme veľká, neustále rastúca poľská nábytkárska spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 70 rokov.
Vice