Nábytek

Čalouněný nábytek, skříně, postele, noční stolky a dětský nábytek - vytvořte si s námi teplý a bezpečný domov.

Pro každého z nás je nejbezpečnějším místem na světě náš vlastní domov. Známé čtyři kouty sdílené s blízkými nás naplňují klidem a štěstím. Jedinečný charakter každého domu vytvářejí lidé, osobní doteky, barvy a vůně spojené s teplem domova. Harmonický celek je doplněn nábytkem - prvky, které organizují prostor a poskytují rámec pro každodenní život. Náš virtuální obývací pokoj je inspirací pro všechny, kteří chtějí žít pohodlně v krásném prostředí, aniž by zatížili svůj rozpočet. Na našich webových stránkách najdete tisíce výrobků a příklady jejich kreativního využití ve vašem domácím prostředí. Dodáme Vám čalouněný nábytek, skříně, matrace, postele a noční stolky i dětský nábytek vytříbený po estetické i praktické stránce.

Čalouněný nábytek - posaďte se, relaxujte, užívejte si chvíle

Čalouněný nábytek je nejdůležitějším prvkem aranžmá obývacího pokoje. Velikost, tvar a formu nábytku do obývacího pokoje je třeba přizpůsobit osobním preferencím a velikosti a uspořádání místnosti. V této kategorii jsme shromáždili pohovky, sedačky, rohové sedací soupravy a sedací soupravy různého designu. Mezi četnými návrhy je prostor pro minimalistický, moderní nábytek i klasické sestavy. Pohodlný nábytek čalouněný látkou, ekologickou nebo přírodní kůží vnese do obývacího pokoje noblesu a eleganci. Při jejich výrobě se používají spolehlivé materiály: pružné pěny, které se nedeformují pod tlakem, čalounění se zvýšenou odolností proti žmolkování, oděru a pillingu. Rodičům malých dětí a majitelům domácích mazlíčků doporučujeme především modely čalouněné ekokůží a látkami s hydrofobní strukturou.

K mnoha zajímavým návrhům patří sedací soupravy s relaxační funkcí a pohovky a rohové sedací soupravy s rozkládací konstrukcí. Moderní pohovka s pevným rámem důstojně nahradí postel s nejlepší matrací.

Matrace, postele a noční stolky - přivítejte každý den s úsměvem!

Atmosférická ložnice je intimním místem, kde loučíme a vítáme každý den. Zařízení místnosti (dominantní barevnost, osvětlení, typ nábytku, doplňky) přímo ovlivňuje kvalitu odpočinku. Široké lůžko s matrací přizpůsobenou individuální anatomické stavbě zajistí, že každá noc bude zdrojem cenného odpočinku pro tělo i mysl. Nabízíme klasické a čalouněné postele, kontinentální a výměnné modely rámů, jakož i systémy s vestavěnými nočními stolky a osvětlením. Nové lůžko naplno odhalí svůj potenciál, když je vybaveno matrací specifické tvrdosti a struktury. Požadavky alergiků splní antibakteriální latexové modely, osoby spící s partnerem zase matrace Bonnell bodově reagující na tlak. Mezi četnými návrhy nemohly chybět inovativní matrace z termoelastické pěny, která se pod vlivem hmotnosti a tepla lidského těla jemně rozpadá.

Postel doplňují noční stolky. Díky nim budete mít vždy po ruce sklenici vody, noční lampičku, budík a brýle.

Dětský nábytek pro nejmenší a starší děti

Zařizování dětského pokoje je zkouškou kreativity! Prostor navržený s ohledem na nejmladší členy domácnosti by měl být praktický a zároveň přizpůsobený dětskému vkusu. Okouzlující pohádkové motivy na stěnách, přátelské barvy, oblíbené hračky a dekorativní dětský nábytek podněcují dětskou fantazii a vytvářejí prostor pro kreativní hru. Rukám pečovatelů poskytujeme unikátní dětský nábytek: postele, police, komody, noční stolky, skříně, matrace, psací stoly a křesla.

Jsme si dobře vědomi toho, že prioritou každého rodiče je zajistit bezpečnost dítěte. Dbáme na to, aby dětský nábytek, který se objevuje v naší nabídce, splňoval přísné normy.

Skříně, skříňky, komody - moderní úložné systémy

Oblečení pro každé roční období, široká nabídka doplňků, sportovní potřeby, dokumenty, ložní prádlo a plédy. Základem každého vybavení domácnosti je prostorný úložný nábytek. Zahlcuje vás množství osobních věcí? Máte už dost chaosu v šatníku? Skříně, skříňky a další truhlový nábytek z naší nabídky vám pomohou zkrotit nepořádek. Nabídka se skládá z posuvných a klasických dvoudveřových, třídveřových a čtyřdveřových skříní různých rozměrů. Jejich interiéry jsou promyšlené do nejmenších detailů. Tyče zavěšené v optimální výšce, hluboké zásuvky a široké police podporují dokonalou organizaci.
Bezpečnost
Při nakupování v našem obchodě se můžete cítit klidně. Poskytujeme certifikát SSL, ochranu dat a zabezpečení plateb.
Více
Inšpirácie
U nás nájdete kreatívne nápady, ktoré vám pomôžu zariadiť celý váš domov - od A po Z.
Vice
Platby
Vyberte si pro vás nejlepší způsob platby - online nebo na dobírku.
Více
Donáška domů
Náklady na doručení jsou transparentní a vždy zahrnují dovoz zakoupeného zboží až k vám domů.
Více
Novinky
Každý měsíc přibývají v našem obchodě stovky nových produktů - nábytku a doplňků v různých stylech, které se hodí do každého interiéru.
Více
Obchod s tradíciami
Sme veľká, neustále rastúca poľská nábytkárska spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 70 rokov.
Vice