Koupelnové vybavení

Doplňte si vybavení koupelny v této části našeho obchodu. Najdete zde vše od praktických držáků na toaletní papír a košů na prádlo až po dekorativní předložky, měkké ručníky a stylové dávkovače mýdla. Podívejte se na naši nabídku!

Koupelnové vybavení: na co je dobré pamatovat?

Při doplňování doplňků do koupelny je dobré začít s předměty, které usnadňují pohodlné používání této místnosti. Patří mezi ně především praktický držák nebo stojan na toaletní papír, který by měl být umístěn relativně blízko záchodové mísy. Je také dobré umístit do těsné blízkosti toalety hned po nastěhování WC štětku, která usnadní udržování mísy v čistotě. V této fázi stojí za zvážení, zda chcete doplňky doplňovat postupně, nebo zda bude výhodnější koupit sadu od jednoho výrobce (kolekci sladěných koupelnových doplňků).

Koupelnové ručníky, nejlépe v několika různých velikostech, se vám budou hodit i na začátek ve vaší nově zrekonstruované domácnosti. Určitě budete dříve či později potřebovat malý ručník na ruce a především větší ručníky na zabalení vlasů nebo celého těla po koupeli. Při nákupu se vyplatí věnovat pozornost kvalitě ručníků. Bavlněné ručníky dobře absorbují vlhkost a jsou příjemné na dotek. Raději se vyhněte levným výrobkům z umělých vláken - ty nejenže špatně absorbují vodu, ale mohou také dráždit pokožku a způsobovat alergické reakce. Nezapomeňte vždy nakupovat ručníky v akci. Když je jeden v pračce, použijete ostatní.

Jaké koupelnové doplňky se vám mohou hodit?

Jakmile dokončíte základní vybavení koupelny, zvažte, co byste ještě mohli potřebovat a co místnost zkrášlí a zútulní.

Mnoho našich zákazníků si nedokáže představit koupelnu bez koberečku, který zabraňuje uklouznutí, když mají mokré nohy po koupeli, a omezuje jejich kontakt se studenými dlaždicemi. Naše koupelnové předložky jsou výrobky špičkové kvality, které se ve vlhkém prostředí dokonale osvědčí. Mezi námi nabízenými modely najdete širokou škálu barev a vzorů.

Mezi koupelnové doplňky, které velmi dobře podtrhují styl interiéru, patří různé typy dávkovačů mýdla, kelímky na zubní kartáčky, nádoby na kapesníky a další podobné organizéry. Vždy je dobré vybírat předměty z jedné kolekce nebo alespoň výrobky, které jsou vzájemně sladěné. Ty vnesou do koupelny vizuální řád a eliminují různobarevné plastové lahvičky, v nichž se prodává kosmetika. Nejsou jen dekorací - obvykle mají lepší užitnou hodnotu než originální obaly.

Jedním z nejužitečnějších koupelnových doplňků je bezpochyby koš na prádlo. Ve větších koupelnách dobře fungují dva nebo tři koše, ve kterých můžete zákony ihned roztřídit na bílé, černé a barevné. V menších koupelnách je dobré umístit alespoň jeden koš, do kterého mohou členové domácnosti házet své špinavé oblečení. Při nákupu koše na prádlo je dobré ihned zvolit menší koš, ve kterém lze prádlo pohodlně přenést do sušičky. Tento nenápadný koupelnový doplněk výrazně usnadní organizaci prádla.

Jak vybrat doplňky do koupelny?

Výběr příslušenství není obtížný. Stejně jako v jiných místnostech platí pravidlo, že všechny předměty by měly nejen ladit se stylem interiéru, ale také - navzájem. Než si koupíte výrobek, který vám padne do oka, zvažte, zda bude skutečně ladit s designem vaší koupelny.

Pokud jste se tedy rozhodli zařídit koupelnu v glamour stylu, doplňky se zlatými nebo chromovanými prvky budou pravděpodobně hitem - dokonale se budou hodit k ostatním prvkům odrážejícím světlo lamp nebo svíček. V minimalistické koupelně ve skandinávském nebo loftovém stylu je lepší zvolit jednoduché tvary a matnou černou barvu. Tento odstín je nadčasově elegantní a neokázalý. Dřevěné doplňky se dobře hodí do boho a tradičních koupelen a tónované sklo do koupelen moderních.

Vřele doporučujeme koupelnové doplňky z našeho obchodu. Jedná se o trvanlivé výrobky, které jsou odolné proti poškození běžným každodenním používáním a vlhkostí v koupelně. Pokud neradi vyhazujete peníze do kanálu a ceníte si vysoké kvality kupovaných výrobků, můžete si být jisti, že náš sortiment splní i vaše nejnáročnější požadavky.
Bezpečnost
Při nakupování v našem obchodě se můžete cítit klidně. Poskytujeme certifikát SSL, ochranu dat a zabezpečení plateb.
Více
Inšpirácie
U nás nájdete kreatívne nápady, ktoré vám pomôžu zariadiť celý váš domov - od A po Z.
Vice
Platby
Vyberte si pro vás nejlepší způsob platby - online nebo na dobírku.
Více
Donáška domů
Náklady na doručení jsou transparentní a vždy zahrnují dovoz zakoupeného zboží až k vám domů.
Více
Novinky
Každý měsíc přibývají v našem obchodě stovky nových produktů - nábytku a doplňků v různých stylech, které se hodí do každého interiéru.
Více
Obchod s tradíciami
Sme veľká, neustále rastúca poľská nábytkárska spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 70 rokov.
Vice