Kolekce

Zobrazit filtry
17 v této kategorii

Filtr

×

Barva

Styl

Hledáte nábytek do dětského pokoje? Jste na skvělém místě. Seznamte se s našimi kolekcemi nábytku určeného do dětských a teenagerských pokojů - věříme, že vám některá ze sestav padne do oka a bude se líbit i vašemu teenagerovi. Najdete zde výrobky s originálním designem, které dokonale odpovídají nejnovějším designovým trendům!

Proč si vybírat nábytek z jedné kolekce?

Dětský nábytek z jedné kolekce výrazně usnadňuje vytvoření moderního, elegantního a uceleného interiéru. Zatímco pro batolata není otázka estetiky interiéru rozhodující, v případě teenagerů může módní pokoj rozhodnout o tom, jak rádi v něm budou trávit čas, studovat nebo zvát přátele. Nábytek, který společně vytváří úhledné uspořádání, které upoutá pozornost a je nezapomenutelné. I v kombinaci s dekoracemi a barevnými doplňky, kterých jsou dětské i teenagerské pokoje obvykle plné, přináší nábytek ze stejné kolekce harmonii a zjemňuje místnost.

Nábytek do dětského pokoje z jedné kolekce k sobě vždy ladí. Rodiče se nemusí obávat, že komoda koupená od jednoho výrobce bude barevně nebo stylově kolidovat s komodou koupenou od jiného výrobce. K tomu, aby dětský pokoj získal určitý charakter a minimum funkčních prvků, stačí zvolit barvu stěn a vložit do něj nábytek.

Důležité je, že dětský nábytek zakoupený v sadách obvykle představuje velkou úsporu pro domácí rozpočet. V našem obchodě často pořádáme akce zahrnující slevy na další zakoupené produkty. Pokud se rozhodnete koupit několik kusů nábytku, zaplatíte mnohem méně než při nákupu jednotlivých kusů.

Co najdete v kolekcích nábytku do dětského pokoje?

Záleží na kolekci, ale také na tom, zda je určena pro mladší děti nebo pro teenagery. Nejlepším příkladem jsou postele, přesněji jejich rozměry. V kolekcích pro menší děti většinou najdete jednolůžka o rozměrech 90 × 160 cm, někdy i 120 × 200 cm.V případě setů pro mládež mají často matrace 140 × 200 nebo dokonce 160 × 200 cm.

Nábytek pro teenagery a děti jsou samozřejmě různé typy skříní, regálů a komod. Kolekce často obsahuje noční stolek a police. Pro mnoho rodičů je důležitou součástí sady pohodlný psací stůl, u kterého se dítě může pohodlně učit nebo trávit volný čas u počítače. Do větších pokojů pro teenagery se často vybírají konferenční stolky z určité kolekce, kde mohou teenageři hostit přátele na pohovce stojící v pokoji a obývací pokoj přenechat rodičům. Díky velkému výběru nábytku v našich kolekcích dětského nábytku můžete snadno vybavit velký i malý dětský pokoj.

Nábytek s charakterem

Při hledání nábytku pro dítě je vhodné věnovat pozornost stylu. Zatímco nábytek pro dívky má obvykle ladit s jemným barevným laděním pokoje (často odkazuje na styl glamour), módní nábytek pro chlapce stále častěji odkazuje na syrovost loftů. V posledních letech je velmi žádaný nábytek pro teenagery ve skandinávském stylu (bílý nebo ze světlého dřeva), který nabízí v podstatě neomezené možnosti uspořádání. U menších dětí se většina rodičů rozhodla pro bílý nábytek, který vnáší optický řád do pokojů plných barevných hraček, vzorovaných koberců nebo potištěných závěsů.

V našem obchodě najdete nábytek pro děti a mládež v různých barvách a stylech. Jedná se o výrobky, které nejenže dokonale zapadají do současných designových trendů, které dospělí rádi následují, ale svým designem okouzlují i mladší generace, které sní o moderních a hezkých pokojích.

Nábytek do dětského pokoje na dlouhá léta

Univerzální design většiny našich kolekcí znamená, že nábytek bude v dětském pokoji sloužit mnoho let, i když se z batolete stane teenager. K tomu, aby sada designového nadčasového nábytku získala zcela nový charakter, stačí místnost jemně osvěžit a dodat jí "dospělejší" barvy. To je možné zejména proto, že náš nábytek je nadprůměrně kvalitní a trvanlivý. Je navržen a vyroben tak, aby si po dlouhou dobu zachoval svůj původní půvab a trpělivě snášel každodenní i intenzivní používání.

Rozhodnete-li se pro sadu nábytku pro mládež nebo děti z kolekcí, které nabízíme, můžete si být jisti, že všechny výrobky splní vaše očekávání: pozitivně vás překvapí svým solidním zpracováním, které naživo vypadá ještě lépe než na fotografiích. Umožní vám vytvořit moderní, praktické a jednoduše krásné aranžmá pokoje pro dítě, které se za nápad rodičů rozhodně nebude stydět. Máte dotazy k našemu nábytku nebo celým kolekcím? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám na ně odpovíme, a pokud si budete přát, pomůžeme vám s výběrem. Důvěřujte naší značce a kupte nábytek, který bude vašemu dítěti sloužit dlouhá léta.

Přečtěte si více>>