Kolekce

Zobrazit filtry
7 v této kategorii

Filtr

×

Barva

Styl

Srdečně vás zveme k prohlídce našich kolekcí nábytku do jídelny. Najdete zde soupravy v různých barvách a stylech, díky nimž snadno zařídíte jak moderní pokoj, tak pokoj s tradičnějším charakterem.

Proč vybírat nábytek do jídelny z jedné kolekce?

Zařizování interiérů nábytkem patřícím do jedné sady je mnohem jednodušší, méně časově náročné a obvykle i levnější než sestavování nábytku samostatně. Jak je to možné?

Pokud si vyberete nábytek ze sady od jednoho výrobce, můžete si být vždy jisti, že k sobě bude pasovat. A to nejen tvarově nebo stylově - není možné, aby se neshodoval odstín dřeva, úchytky nebo barva nohou. A to je bohužel obrovské riziko při nákupu nábytku od různých výrobců. Pokud se rozhodnete pro nábytek do jídelny z jedné kolekce, můžete si být jisti, že vytvoříte soudržné, harmonické a krásné uspořádání, které vás bude těšit každý den a potěší vaše hosty.

Je to také řešení, které šetří čas. Když si vyberete nábytek do obývacího pokoje a jídelny ze stejné kolekce, nemusíte procházet katalogy různých výrobců a chodit po obchodech a neustále porovnávat různé kusy nábytku a ujišťovat se, že spolu budou ladit. To je velmi obtížné, ne-li nemožné, zejména při nakupování online.

Nábytek do jídelny a obývacího pokoje od jednoho výrobce také přináší úspory. V našem obchodě často pořádáme akce, při kterých získáte slevu na další nákupy nábytku. Za stůl, vitrínu a komodu koupené dohromady zaplatíte méně, než kdybyste je objednávali samostatně. Nákup na jednom místě znamená také jednu dopravu, která je levnější.

Čím byste se měli řídit při výběru nábytku do jídelny?

Především svými vlastními potřebami! Sami nejlépe víte, jak velká je vaše jídelna, kolik lidí v ní obvykle sedí u stolu a kolik úložného prostoru potřebujete pro nádobí. Neexistuje jediný dokonalý recept, jak tuto místnost dobře zařídit: mladá rodina s malými dětmi a pár v důchodu od ní budou očekávat něco jiného.

Vybírejte především takový nábytek, který vám zajistí každodenní pohodlí při používání jídelny. Pokud máte malý prostor, neplánujte ho pro velké rodinné akce, které se konají jen několikrát do roka. V bytech a malých domech je obvykle lepší koupit více nábytku na uskladnění věcí než do jídelny umístit obrovský jídelní stůl, jehož počet míst k sezení výrazně převyšuje počet členů domácnosti.

Co je užitečné v jídelně?

Přestože jsou skleněné vitríny na nádobí v jídelnách velmi oblíbené, mnoho lidí se rozhoduje také pro umístění praktické komody. Snadno se do něj vejde zásoba ubrousků, méně často používaná polévková mísa, sváteční ubrusy a další doplňky ke stolování, které by za sklem rozhodně nepůsobily jako dekorativní akcent. Komoda do jídelny se hodí také jako místo, na které lze umístit zeleň nebo dekorace, které podtrhnou styl interiéru.

Vrátíme-li se ke zmíněným vitrínám - jsou nábytkem, který s jídelnou souvisí jako žádný jiný. Elegantní vitrína s pěkným nádobím má v domácnosti nejen užitkovou, ale i dekorativní funkci. Nezapomeňte ji však vždy udržovat v dokonalém pořádku. Nedbale naaranžované talíře viditelné zpoza zaprášeného skla mohou mít opačný efekt, než bylo zamýšleno.

Jídelní stůl je obvykle považován za srdce jídelny. Jak již bylo zmíněno, je vhodné volit jeho velikost podle skutečných potřeb domácnosti, nikoliv podle plánovaných velkých oslav. Dobrým nápadem je pořídit si rozkládací stůl, jehož rozměr desky lze zvětšit při zvaní hostů.Když je jídelna blízko obývacího pokoje, stojí za to zvážit nákup konferenčního stolku, který je vizuálně v souladu se stolem.

Často podceňovaným vybavením jídelny mohou být také police. Můžete na ně uložit dekorativní nádobí a sezónně umístit dekorace. Pokud jedna ze stěn ve vaší jídelně zeje prázdnotou, mohou být skvělou volbou police s kuchyňskými a jídelními drobnostmi.

Proč se vyplatí vybrat si náš jídelní nábytek?

Z několika důvodů. Náš nábytek do obývacího pokoje a jídelny jsou robustní a odolné výrobky, které vám jistě budou sloužit dlouhá léta. Nepochybně mají také výjimečné estetické vlastnosti - dokonale odpovídají současným trendům. V našich kolekcích nábytku do jídelny snadno najdete jak tlumený nábytek s tradičním charakterem, tak designové výrobky vhodné pro uspořádání v loftovém stylu. Jídelní nábytek z našeho obchodu jsou trvanlivé výrobky, odolné proti poškození, změně barvy itp. Dlouhodobě si zachovávají svůj původní půvab a lahodí oku členů domácnosti.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se nábytku do jídelny z naší nabídky, kontaktujte nás - rádi vám je zodpovíme. Rádi vám poradíme, které produkty budou nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Důvěřujte nám a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem!

Přečtěte si více>>