Kolekce

Zobrazit filtry
4 v této kategorii

Filtr

×

Barva

Styl

V této sekci našeho obchodu najdete předsíňový nábytek nejvyšší kvality. Podívejte se na kolekce, které nabízíme, a doplňte sadu, která přivítá hosty u vás doma! Proč vůbec kupovat nábytek z jedné kolekce? Vše vysvětlíme níže!

Sady nábytku do předsíně - proč to stojí za to?

Při výběru předsíňové sestavy se nemusíte obávat, že by jednotlivé kusy nábytku spolu neladily. Každý výrobek z jedné kolekce je navržen ve stejném stylu a barevném provedení jako ostatní - nábytek na sebe navazuje a vytváří moderní, harmonické uspořádání. Není zde prostor pro různé odstíny určité barvy dýhy, různé výšky nábytkových nohou nebo „kolidující„ detaily. Při nákupu nábytku z jedné kolekce vždy víte, že vás nic nepřekvapí. Jediné, co musíte udělat, je vybrat barvu stěn, která bude ladit s vaším nábytkem a dekorací!

Pokud se rozhodnete pro předsíňovou sestavu nábytku, ušetříte také čas a peníze. Jak je to možné? Z časového hlediska se vyhnete návštěvě několika obchodů a pečlivému zjišťování parametrů konkrétního výrobku, zda se opravdu hodí k ostatním. Objednání několika kusů nábytku v jiném odstínu, např. obyčejné bílé dýhy, obvykle vyžaduje jejich vrácení výrobci, což zabere čas, ale také představuje zbytečné náklady.

O čem je úspora peněz? Náš obchod často pořádá různé akce. Velmi oblíbený je ten, při kterém zákazníci platí méně za následné nákupy produktů. Pokud se tedy rozhodnou pro nákup kolekce nábytku do předsíně, utratí méně než při nákupu jednotlivých produktů zvlášť.

Vyberte si sadu! Předsíň v jednom stylu

Předsíň je zvláštním místem v domácnosti, kde je konzistence nábytku nesmírně důležitá. Důvodem je obvykle malá plocha. Zatímco ve větších prostorech je možné vytvořit zajímavý eklektický design z různorodých kusů nábytku, na několika metrech čtverečních bude rozmanitost působit jako optický nepořádek. Proto se jak v předsíni v bytě, tak ve vestibulu v rodinném domě vyplatí dbát na to, aby nás při překročení prahu přivítala harmonie a dojem pořádku. To samozřejmě neznamená, že byste do předsíně měli umístit pouze strohý a minimalistický nábytek! Skvělé jsou i ty tradičnější, s frézováním a výraznými úchyty. Pokud pocházejí z jedné kolekce, budou stále připomínat soudržnost, úhlednost a eleganci. Při procházení našich předsíňových sestav si všimnete, že nabízíme jak nábytek ve stylu scandi, loft a boho, tak i nábytek spojený s útulnými, tradičními interiéry. Každý z nich vypadá i v malém prostoru nadčasově a stylově.

Jaký nábytek do předsíně se vyplatí koupit?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď - záleží na mnoha faktorech, včetně velikosti předsíně, dalších prvků jejího uspořádání (např. přítomnost vestavěné skříně) a individuálních preferencí.

Pokud jste v předsíni neměli výklenek, ve kterém by se dala vytvořit praktická šatní skříň, bude se vám hodit jednoduchý volně stojící kus nábytku na odkládání bund. Skvěle se zde hodí šatní skříně se zrcadlovými dveřmi, které vám umožní nahlédnout do vašeho vzhledu těsně před odchodem z domu.Mnoho lidí si nedokáže představit uspořádání předsíně bez sedátka nebo skříňky na boty, na kterou by si mohli pohodlně odložit boty. Za zvážení stojí i šikovný věšák. V poslední době jsou velmi módní nástěnné věšáky s ozdobným panelem připomínajícím styl šatní skříně a dalšího nábytku z dané kolekce. Kromě dekorativních vlastností chrání panel také stěnu, na které jsou bundy zavěšeny, před znečištěním.

Ti, kteří mají větší předsíň, se často rozhodnou umístit další skříň nebo komodu. Poskytuje prostor pro uložení klobouků, rukavic, deštníků, vodítek pro psy a dalších doplňků, které nelze zavěsit na věšák ve skříni. Sem také patří kartáče a leštidla na boty, kolečkové brusle, brusle a mnoho dalších věcí, které se hodí mít v předsíni, ale vždy pro ně chybí místo.

Prohlédněte si sady pro předsíně z našeho obchodu!

Proč si vybrat nábytek do předsíně z našeho obchodu? V neposlední řadě proto, že mají nadčasový design! Naše výrobky se také vyznačují nadprůměrnou životností, jsou robustní a spolehlivé. Určitě zvládnou každodenní používání, zejména ve stísněných a rušných prostorách, jako je například předsíň. Výběrem nábytku do předsíně z našeho obchodu si můžete být jisti, že vám bude sloužit dlouhá léta, aniž by ztratil svůj původní půvab.

Máte dotazy k naší nabídce nábytku do předsíně? Kontaktujte nás. Na každý vám rádi odpovíme a poradíme, co bude z hlediska vašich očekávání fungovat nejlépe. Pomůžeme vám s informovaným výběrem a poradíme vám, čemu byste měli při zařizování předsíně věnovat zvláštní pozornost. Rádi vám poskytneme více informací o celých kolekcích nábytku i jednotlivých výrobcích. Vyberte si náš nábytek a nechte se pozitivně překvapit jeho vysokou kvalitou!

Přečtěte si více>>