Kolekce

Zobrazit filtry
61 v této kategorii

Filtr

×

Barva

Styl

Právě zařizujete obývací pokoj a hledáte do něj nábytek? Nemohli jste přijít v lepší čas! V této části našeho obchodu nabízíme moderní nábytek do obývacího pokoje roztříděný do kolekcí. Pokud se tedy nechcete trápit samostatnou kompletaci nábytku a zaměřujete se na soudržnost a harmonii ve svém obývacím pokoji, určitě zde najdete něco pro svůj domov!

Sady nábytku, nebo co?

Nelze jednoznačně určit, jaký nábytek do obývacího pokoje patří do jednotlivých souprav. Někdy jsou to prostě komody, šatní skříně a police, jindy výrobce nabízí i stolek, konferenční stolek nebo police ladící s kolekcí. Zákazník si samozřejmě nekupuje celou sadu, ale pouze nábytek, který potřebuje. Klíčové je, že veškerý nábytek v kolekci si zachovává jednotný styl, formu a barevnost. S jejich pomocí lze obývací pokoj zařídit harmonicky, krásně a především rychle. Majitel salonu totiž neztrácí čas hledáním vhodného nábytku v různých obchodech a neriskuje, že některý z nich zcela nevyhoví jeho designu.

Znamená to, že když si pořídíte sestavu nábytku do obývacího pokoje, nemůžete své aranžmá zpestřit?Samozřejmě, že ne! Vybírejte pouze nábytek z určité kolekce, která vás zaujme. Nic vám nebrání pořídit si vysněnou vitrínu, dříve nalezenou u jiného výrobce, konferenční stolek nebo místo skříně ze sady zvolit vestavěný výklenek do obývacího pokoje u truhláře. Sady nábytku do obývacího pokoje usnadňují vybavení obývacího pokoje, ale nemusí nutně tvořit základ designu.

Nábytek do obývacího pokoje z jedné kolekce: proč to stojí za to?

Rozhodnutí pořídit si kolekci nábytku do obývacího pokoje nejenže ušetří značný čas při hledání vhodných kusů, ale především se vyhnete riziku, že jednotlivé výrobky nebudou spolu ladit. Pokud zcela nedůvěřujete svému estetickému cítění a nechcete se stresovat odesíláním objednaného nábytku zpět výrobci, vyberte si pokojový nábytek z jedné kolekce. Budete tak mít naprostou jistotu, že se styl jednotlivých výrobků, barvy dýh, nohou, úchytek a dekorů nebudou vůbec lišit. Dva kusy nábytku stojící vedle sebe vytvoří dokonalou, harmonickou kompozici v jakémkoli světle, v kteroukoli denní či noční dobu.

Sada nábytku do pokoje obvykle také šetří peníze. V našem obchodě často pořádáme různé akce, při kterých získáte slevu na další zakoupený výrobek. Čím více nábytku z dané kolekce vyberete, tím méně za něj zaplatíte. Nezapomeňte, že nákup několika kusů nábytku najednou je zároveň cena na jednu zásilku - to jsou další peníze, které vám zůstanou v kapse.

Objevte náš pokojový nábytek!

Proč byste se měli nechat zlákat naším nábytkem? Obývací pokoj je výkladní skříní domácnosti a většina z nás klade na jeho vybavení největší důraz. To dobře víme, a proto se snažíme sledovat trendy a vždy nabízet kolekce nábytku, které splňují očekávání našich zákazníků. Najdete mezi nimi sady vhodné pro interiéry zařízené v tradičním, moderním, skandinávském, loft, glamour stylu i ve stále módnějším dark glamour. Dbáme na to, aby si v sortimentu našeho obchodu našel každý něco pro sebe.

Náš nábytek do obývacího pokoje je vysoce kvalitní, odolný a robustní. Na první pohled vzbuzují důvěru. Veškerý nábytek vám bude bezchybně sloužit po mnoho let a zachová si svůj původní půvab. Přestože naši výrobci disponují technologicky vyspělými stroji, věnují velkou pozornost pěstování základních principů truhlářství, které se osvědčily v průběhu let. Každý kus nábytku je vytvořen nejen z vybraných materiálů, ale také s maximální péčí při jeho výrobě.

Co stojí za to si vybrat?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Všechny kolekce se vyznačují netradičním designem a vynikající kvalitou. Výběr nábytku do obývacího pokoje by měl vycházet z vašich individuálních preferencí a očekávání. V našem obchodě najdete jak oblíbené, univerzální sestavy nábytku ze světlého dřeva, tak bílý nábytek. Velmi oblíbené jsou dřevěné nábytkové sestavy s černými nohami a dekory, které připomínají loftový styl. Velká část zákazníků si pochvaluje útulnější a tradičnější kolekce: ty z tmavého dřeva, ty s frézovanými čely nebo nábytek zakončený „copem“, inspirovaný boho stylem. Jakmile si určíte požadovaný styl obývacího pokoje, bude rozhodování jistě snazší.

Máte dotazy k našim kolekcím nábytku do obývacího pokoje nebo k jednotlivým kusům nábytku? Kontaktujte nás - rádi vám odpovíme na všechny otázky a pomůžeme vám učinit to nejlepší rozhodnutí. Doporučujeme vám také informovat se o aktuálních akcích. Díky nim se vám jistě podaří ušetřit nějaké peníze na dalších prvcích aranžmá Nezapomeňte, že v našem obchodě najdete také textil a dekorace. Podívejte se na tyto sekce a ušetřete ještě více času a peněz na zařízení vašeho vysněného obývacího pokoje.

Přečtěte si více>>