Kolekce

Zobrazit filtry
3 v této kategorii

Filtr

×

Barva

Styl

Pokud hledáte praktický a pevný nábytek do své kanceláře, nemohli jste najít lepší místo! V této části našeho obchodu najdete nábytek do domácí kanceláře roztříděný do kolekcí. Mezi svými čtyřmi stěnami snadno shromáždíte vše, co potřebujete k pohodlné práci. Vytvořte si nejen ergonomický, ale také krásný interiér s našimi nábytkovými sadami!

Sada nábytku do kanceláře

Kancelář je místo, které by mělo přispívat k soustředění a poskytovat klidnou atmosféru pro práci. Při její zařizování se vyplatí vyvarovat se přebytečných barev a forem a zvolit praktická a ergonomická řešení. Při navrhování kanceláře se zaměřte především na to, jak ji budete používat: kolik místa pro ukládání dokumentů potřebujete? Potřebujete pouze psací stůl a otevřené police, nebo potřebujete několik skříní s dveřmi, za kterými můžete uložit kancelářské potřeby a další věci, které potřebujete k práci? Zvažte, jak bude vypadat váš průměrný pracovní den, a podle toho naplánujte výběr nábytku.

Proč si koupit sadu nábytku do kanceláře místo toho, abyste jej kupovali zvlášť? Z několika důvodů. Především při samostatném nákupu nábytku existuje značné riziko, že nebudou ladit. Stačí jiný odstín stejné barvy na dýze jednoho z nich, aby uspořádání ztratilo svou soudržnost a elegantní, minimalistický charakter. Nábytek z jedné kolekce dodá kanceláři profesionální nádech a vnese do ní nadčasovou eleganci.

Pokud se rozhodnete pro nábytek do domácí kanceláře zakoupený v sadě, ušetříte čas i peníze. Nemusíte kontrolovat každý výrobek z hlediska jeho výkonu a toho, jak zapadá do zbytku uspořádání. Při využití akčních nabídek v našem obchodě zaplatíte často za několik kusů nábytku koupených dohromady méně, než kdybyste je kupovali zvlášť stůl, skříň a regál. Pravidelně kontrolujte, jaké slevy našim zákazníkům nabízíme - čas od času se mění.

Klasická elegance nebo nadčasový minimalismus

Při výběru kancelářského nábytku se vyplatí zaměřit se na minimalismus, a to jak z hlediska designu nábytku, tak jejich počtu v místnosti. Nábytek pro kancelářskou místnost by neměl být dekorativní a okrasný. Nejenže nepřispívají k soustředěné atmosféře, ale také narušují profesionální charakter místnosti. Jako kancelářský nábytek je vhodné volit jednoduché tvary v plné barvě nebo módní dřevěné dýhy. Klasické tlumené barvy (např. bílá, černá, šedá) a přírodní dřevo jsou nenáročné, vždy módní a elegantní povrchové úpravy nábytku, které se navíc krásně kombinují s ostatními barvami v místnosti.

Co se týče počtu kusů nábytku, měl by být dostatečný, aby se do něj vešlo příslušenství potřebné k práci, ale nedoporučuje se umisťovat do kanceláře "náhradní" nábytek. Nedostatek prostoru vám ztíží pohyb, ale také kreativní myšlení. Snažte se umístit psací stůl bokem k oknu, abyste mohli co nejdéle využívat denní světlo. Skříň pro domácí kancelář může stát v tmavším rohu místnosti - pravděpodobně se do ní budete dívat poměrně zřídka. Při plánování skříní do kanceláře, zvažte, zda by modulární nábytek s rohovým regálem mohl být pro danou místnost vhodným řešením. Umožňuje skvěle využít dostupný prostor, i když daná místnost není příliš prostorná.

Na co se zaměřit při výběru nábytku do kanceláře?

Kancelářský nábytek by měl být maximálně funkční a poskytovat dostatek úložného prostoru. Vybírejte výrobky s velkým množstvím zásuvek a polic, do kterých můžete uložit důležité dokumenty, kancelářské příslušenství, projekty, vzorky a další věci, které používáte k plnění svých povinností. Vyplatí se investovat do pevné šatní skříně do kanceláře, místo toho, abyste tam dávali obyčejnou šatní skříň. Část s šatní tyčí je vám asi k ničemu! Přebytečné přihrádky ve vašem kancelářském nábytku můžete využít k uložení soukromých dokumentů: pasů, rodinných pojistek a dalších důležitých věcí, které jste dříve měli v nepořádku v komodě pod televizí nebo ve skříni v ložnici.

Nábytek do kanceláře by měl nepochybně zaujmout také svou kvalitou a odolností. Vyberte si nábytek z našeho obchodu a těšte se z jeho dokonalého vzhledu i po letech intenzivního používání. Zvolte nejvyšší kvalitu a vytvořte si kancelář, ve které budete rádi pracovat!

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás!

Líbil se vám nábytek do kanceláře z naší kolekce, ale máte k němu další otázky? Neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám o našich produktech povíme více - známe je zevnitř! Zodpovíme vám všechny vaše dotazy, abyste mohli provést informovaný nákup. Rádi Vám poradíme, jaká řešení nejlépe fungují v kancelářích našich klientů. Pokud hledáte elegantní, nadčasový a praktický nábytek pro svou domácí kancelář, naše kolekce kancelářského nábytku jistě splní všechna vaše očekávání!

Přečtěte si více>>